تاریخچه بلبرینگ عدالتی

فعالیت بلبرینگ عدالتی از دهه چهل شمسی (بیش از نیم قرن) با فروشگاه جهان بلبرینگ آغاز شد، اقای هاشم عدالتی میرنامی جهان بلبرینگ را گسترش داد و پس از زمان کوتاهی جهان بلبرینگ به عنوان اولین توزیع کننده ابلبرینگ در ایران شناخته شد. فعالیت این فروشگاه از دهه هفتاد شمسی توسط پسران ایشان گسترش چشم گیری یافت و وارد حیطه واردات گردید.

تاریخچه سایت AEMBearings

سایت AEM Bearings از ۲۸ شهریور ۹۶ با هدف افزایش اطلاعات بلبرینگ فروشندگان و مشتریان و ارائه خدمات درباره بلبرینگ توسط ابوالفضل عدالتی تاسیس شد. طبق آمار سایت الکسا ( سایت جهانی بررسی رنکینگ سایت ها ) این سایت توانسته با توضیحات کاملا تخصصی خود در بهترین رنک جای بگیرد. سایت هم اکنون در رده بندی ایران از ۲۰۰ هزار سایت رتبه ی ۴۵ هزار را دارا می باشد که این پیشرفت چشمگیر سایت در مقابل سایت های همکار میباشد. سایت AEM Bearing توضیحات درباره بلبرینگ ، معرفی برند های بلبرینگ، معرفی انواع بلبرینگ پسوند ها ،معرفی کارخانه جات بلبرینگ و هرگونه آموزش درباره بلبرینگ را به شما عزیزان ارائه میدهد.

 

تاریخچه سایت GoldenBearings

سایت بلبرینگ طلایی با هدف ایجاد سایت فروشگاهی تخصصی برای بلبرینگ راه اندازی شد.

این سایت با تکنولوژی و برنامه نویسی پیشرفته قادر به سیستم حرفه ای ثبت و بروزرسانی محصولات میباشد که موضوع باعث بروز بون همیشه قیمت ها نیز میشود.

این سایت با همکاری سایت AEMBearings و توسط گروه طراحی سایت AEM به مدیریت ابوالفضل عدالتی میرنامی اداره میشود. تمامی محصولات سایت از نظر اطلاعات تخصصی تا جای ممکن در بیشترین حالت ممکن است تا مشتریان بتوانند با اطلاعات کامل محصول را انتخاب و خریداری نمایند.

 

اینستاگرام ما
Something is wrong.
Instagram token error.

aembearings

Follow
Load More

آخرین عنوان‌ها

بازار شناسی بلبرینگ

بازار شناسی بلبرینگ

بلبرینگ DPI

معرفی برند DPI

بلبرینگ ماشین سنگین

بلبرینگ های ماشین سنگین

چگونه فروشگاه بلبرینگ احداث کنیم ؟

آموزش احداث فروشگاه بلبرینگ

مقایسه بلبرینگ DKFL با بلبرینگ های روسی

مقایسه بلبرینگ DKFL با بلبرینگ SKF

مقایسه بلبرینگ DKFL با بلبرینگ SKF

یاتاقان H&K

آموزش نصب بلبرینگ در یاتاقان های SN

یاتاقان H&K

معرفی برند H&K