بلبرینگ DKFL
معرفی برند DKFL

مقدمه

برند DKFL جز بهترین برند های آلمان است که با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط شرکت کامیارگستر خاورمیانه وارد شده و توسط این سایت فروخته میشود.

در قسمت زیر به بخشی از تاریچه این شرکت در خارج از ایران میپردازیم.

تاریخچه DKFL

شروع تاریخ کارکرد این شرکت در سال ۱۹۰۴ بوده. که با (Deutsche KugellagerFabrik (DKF) ) نام تاسیس شد.

درسال ۱۹۳۴ این شرکت به شرکتی با مسئولیت محدود تغییر یافت. و به مکان فعلی خود در شهر لاپزیک منتقل میشود.

کمی بعد از شروع تولید در قسمت های جدید این شرکت. از دویچه لوفت هانزا سفارشی از قبیل موتورهای دیزلی هواپیما و بلبرینگ های با کیفیت بالا دریافت میکند.

مشاغل اصلی این شرکت توسعه یاتاقان های شعاعی و رانشی . یاتاقانهای چهار نقطه و ویژه و همچنین تقاضای زیاد دویچه لوفت هانزا برای یاتاقان ها باعث افزایش تولید این شرکت شد.

در دهه ۴۰ میلادی به مدت ۱۰ سال توسط یک مدیر روسی اداره میشد.و

در سال ۱۹۵۵ این شرکت با (Wälzlagerwerk VEB) همکاری میکند. و  در ۴۵ سال بعد به عنوان یکی از مشهور ترین برند های بین المللی در سرتاسر جهان سفارش میگیرد.

پس از اتحاد این دو شرکت ، شرکت (Wälzlagerwerk VEB) به یک شرکت گروهی به نام FAG تبدیل میشود.

سپس در سال ۱۹۹۳ در مساحت ۱۴ هزار متر مربع شرکت KWR  تاسیس میشود.

بلبرینگ DKFL  در ایران

ما همیشه در سدد آن بودیم تا بهترین برند و با کیفیت ترین برند ها را به شما مشتریان ارائه دهیم. بنابراین برآن شدیم تا برندی با اصالت و با کیفیت را پس از مذاکرات بسیار با شرکت DKFL  آلمان به ایران وارد کنیم .

این برند اواسط ۱۳۹۷ توسط شرکت کامیارگستر خاورمیانه و گروه بازرگانی عدالتی معرفی شد و طی مدت کوتاهی به خاطر کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به جنس های رقیب ، به راحتی در بازار ایران جز برند های محبوب شد.

همچنین مطالعه کنید درباره ی :  کنترل کیفیت رولبرینگ های ساچمه مخروطی

هم اکنون انواع بلبرینگ این برند در سایت موجود میباشد و همچنین یاتاقان صنعتی و یاتاقان های UCP نیز به این موارد به تازگی اضافه شدند.

 

مشاهده بلبرینگ های DKFL